„Dantela d36 100 set – Set Dantela Alb 36cm” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 217 - 240 din 810 rezultate
Dantela d30 100 set – Dantela Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
33,00 lei Fără TVA
SKU:
21861
Dantela d32 100 set – Dantela Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,10 lei Fără TVA
SKU:
22045
Dantela dp2 20×26 100 set – Dantela Din Hartie Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
13,20 lei Fără TVA
SKU:
22052
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBA |
| Dimensiuni | 200X260MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | hartie |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | DANTELA |
Dantela dp3 26×36 100 set – Dantela Albă Din Hartie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
20,90 lei Fără TVA
SKU:
22053
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBA |
| Dimensiuni | 260X360MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | hartie |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | SET |
| Tip produs | DANTELA |
Degresant profesional ASEVI 5 kg – Degresant Profesional Alimentar
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
68,25 lei Fără TVA
SKU:
AT6301
Dermo antitab tropic odour remover 1l – Odorizant Lichid Tropical 24 Ore
Evaluat la 0 din 5
În stoc
52,50 lei Fără TVA
SKU:
22605
Dermo degr audaz planchas 1.25l – Degresant Lichid Profesional 1.25L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
40,95 lei Fără TVA
SKU:
22602
Dermo odorizant tropic dust 1l – Odorizant Lichid Tropic Dust
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22228
Dermo odorizant tropic granelia 1l – Odorizant Lichid Tropic 1L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22601
Dermo star gres pino 5l – Detergent Pardoseli Lichid Pin
Evaluat la 0 din 5
În stoc
99,75 lei Fără TVA
SKU:
22646
Dermo star pink 1l – Detergent Pardoseli Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
22,05 lei Fără TVA
SKU:
22603
Dermo star pink 5l – Detergent Universal Lichid Roz
Evaluat la 0 din 5
În stoc
105,00 lei Fără TVA
SKU:
22604
Detergent amoniac universal lavanda 1.5l – Detergent Universal Lavandă Amoniac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
24405
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | LAVANDA |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent amoniac universal parfumat 1.5l – Detergent Amoniac Parfumat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
23092
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent amoniac universal talc 1.5l – Detergent Amoniac Parfum Talc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
24,15 lei Fără TVA
SKU:
24404
| Greutate | 1,5 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 12 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | TALC |
| Tip | CU AMONIAC |
| Tip produs | DETERGENT UNIVERSAL |
Detergent concentrat vase 1l – Detergent Vase Concentrat 1L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,28 lei Fără TVA
SKU:
AT69659-1