Magazin Ambalaje
„Capac caserola al. 100 set s-813 – Capac Caserola Aluminiu” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez toate cele 7 rezultate
Capac caserola al. 100 set s-813 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
19,00 lei Fără TVA
SKU:
23110
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | . |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-843 – Capac Caserola Aluminiu Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,00 lei Fără TVA
SKU:
22149
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Dimensiuni | 195X115 MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-864 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,00 lei Fără TVA
SKU:
22288
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Dimensiuni | 185X255 MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-931 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,00 lei Fără TVA
SKU:
22739
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Tavita carton kraft laminat capac transparent TUK 1200 cc 100 buc set – Tavita Carton Kraft Cu Capac
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
135,70 lei Fără TVA
SKU:
AT17634441
Tavita carton kraft laminat capac transparent TUK 2100 cc 100 buc set – Tavita Carton Cu Capac
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
142,60 lei Fără TVA
SKU:
AT176340041
Tavita carton kraft laminat capac transparent TUK 750 cc 100 buc set – Tavita Carton Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,50 lei Fără TVA
SKU:
AT176344178