Magazin Ambalaje
„Capace asimetrice LD A20 pentru DC A20 PET transparent D105 mm 60 buc – Capace Transparent Pentru Desert” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 289 - 312 din 2977 de rezultate
Capac caserola al. 100 set s-843 – Capac Caserola Aluminiu Alb
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,00 lei Fără TVA
SKU:
22149
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Dimensiuni | 195X115 MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-864 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
58,00 lei Fără TVA
SKU:
22288
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Dimensiuni | 185X255 MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
Capac caserola al. 100 set s-931 – Capac Caserola Aluminiu
Evaluat la 0 din 5
În stoc
83,00 lei Fără TVA
SKU:
22739
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ALB, ARGINTIU |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Carton Laminat |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CASEROLA ALUMINIU |
CAPAC CASEROLA MENIU TERMO 1 2 3 COMP 400 SET ECO – Capac Caserola Termo 3 Compartimente
Evaluat la 0 din 5
În stoc
170,40 lei Fără TVA
SKU:
AT6010122
CAPAC CASEROLA TERMO 1 2 3 COMP H40 200 SET – Capac Caserola Termosudabila
Evaluat la 0 din 5
În stoc
86,40 lei Fără TVA
SKU:
AT601012
Capac cupa desert cu picior ld 03 06 60 set – Capac Cupă Desert Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,20 lei Fără TVA
SKU:
23506
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENT |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capac cupa desert elena 280cc 10 set – Capac Cupă Plastic Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
4,60 lei Fără TVA
SKU:
24269
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Promoții | |
| Bax | 21 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capac cupa desert inghetata l-250 50 set – Capac Cupă Inghetată Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,08 lei Fără TVA
SKU:
28921
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capac cupa desert macedonia 50 set – Capac Cupă Plastic Transparent
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
23418
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | TRANSPARENTA |
| Formă | ROTUNDA |
| Material | Plastic |
| Bax | 20 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CAPAC CUPA |
Capac cupa desert transparent LD06 85X85 mm 60 buc set – Capac Transparent Cupă Desert 85 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,35 lei Fără TVA
SKU:
AT6259
Capac cupa desert transparent LD12 60X60 mm 60 buc set – Capac Transparent Cupă Desert 60 mm
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
AT2548
Capac pahar 100 set 16 oz – Capace Pahare Plastic 100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
14,95 lei Fără TVA
SKU:
AT2521
Capac pahar 100 set 4oz – Capac Pahar Plastic 100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,93 lei Fără TVA
SKU:
AT252032
Capac plat cu orificiu pentru pai 100 buc set – Capac Pahar Cu Orificiu
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
8,05 lei Fără TVA
SKU:
AT284410
Capac transparent cupa desert LD 11 potrivit pentru cupa SB D11 48 buc set – Capac Transparent Cupă Desert
Evaluat la 0 din 5
În stoc
10,35 lei Fără TVA
SKU:
AT659
Capace asimetrice LD A20 pentru DC A20 PET transparent D105 mm 60 buc – Capace Transparent Pentru Desert
Evaluat la 0 din 5
În stoc
23,00 lei Fără TVA
SKU:
AT625
Capace pah 7oz alb 100 set d73 – Capace Pahare Albe 100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
12,65 lei Fără TVA
SKU:
23895
Caserola 2 eclere capac atasat IT532U 50 buc/set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
37,95 lei Fără TVA
SKU:
AT21819
Caserola 4 eclere capac atasat IT-534U 50 buc/set
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
71,30 lei Fără TVA
SKU:
AT21864
Caserola al. 100 set s-864 cc2000 – Caserola Aluminiu Dreptunghiulara
Evaluat la 0 din 5
În stoc
129,00 lei Fără TVA
SKU:
22287
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 240X170X55MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 2000CC |
| Bax | 6 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. 2 comp. s-680 100 set – Caserola Aluminiu Cu Capac
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
23115
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X30MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 350+450CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |
Caserola al. 3 comp. s-681 100 set cc760 – Caserola Aluminiu Cu Trei Compartimente
Evaluat la 0 din 5
În stoc
63,00 lei Fără TVA
SKU:
22167
| Greutate | 3 kg |
|---|---|
| Culoare | ARGINTIE |
| Dimensiuni | 222X172X30MM |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | Aluminiu |
| Capacitate | 360+230+170CC |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | CASEROLA ALUMINIU |