„Finish salt 1.5 kg – Sare Finish 1.5 Kg” a fost adăugat în coș. Vezi coșul
Afișez 289 - 312 din 810 rezultate
Elk ludwik detergent pardoseli LACRAMIOARE 5 L – Detergent Pardoseli LACRAMIOARE 5L
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,15 lei Fără TVA
SKU:
AT1425-1
Elk ludwik detergent pardoseli SAPUN DE MARSILIA 5L – Detergent Pardoseli Sapun Marsilia
Evaluat la 0 din 5
În stoc
45,15 lei Fără TVA
SKU:
AT1425
Elk ludwik hidraulic granule 850gr – Soluție Desfundat Tevi Granule
Evaluat la 0 din 5
În stoc
30,00 lei Fără TVA
SKU:
22950
Elk ludwik tablete masina vase 100 set – Tablete Detergent Vase 100
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,85 lei Fără TVA
SKU:
28239
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | TABLETE |
| Bax | 1 |
| Unitate măsură | BUC |
| Nr. per pachet | 100 TABLETE |
| Tip | TABLETE MASINA VASE |
| Tip produs | DETERGENT VASE |
Elk segment sol mobila pulv 400ml – Soluție Mobilă Cu Pulverizator
Evaluat la 0 din 5
În stoc
16,80 lei Fără TVA
SKU:
22600
| Greutate | 0,4 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | 4 |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | LACRAMIOARE |
| Tip | PULVERIZATOR |
| Tip produs | SOLUTIE MOBILA |
Fairy detergent vase 1.35l lemon – Detergent Vase Lichid Lamaie
Evaluat la 0 din 5
În stoc
17,33 lei Fără TVA
SKU:
31522
FAIRY detergent vase 800 ML – Detergent Vase Concentrat 800ml
Evaluat la 0 din 5
În stoc
11,55 lei Fără TVA
SKU:
AT660
FAIRY detergent vase profesional 5 L – Detergent Vase Profesional 5L
Evaluat la 5.00 din 5
În stoc
72,45 lei Fără TVA
SKU:
AT771
Fairy profesional vase 5l senzitiv – Detergent Vase Profesional Aloe
Evaluat la 0 din 5
În stoc
72,45 lei Fără TVA
SKU:
28586
Faras – Faras Din Plastic
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,30 lei Fără TVA
SKU:
21781
| Greutate | 2 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 10 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip produs | FARAS |
Faras cu coada – Faras Plastic Cu Coada
Evaluat la 0 din 5
În stoc
9,90 lei Fără TVA
SKU:
21943
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | PLASTIC CU COADA DIN METAL |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU COADA |
| Tip produs | FARAS |
Faras cu lamela de cauciuc – Faras Cu Lamela De Cauciuc
Evaluat la 0 din 5
În stoc
3,85 lei Fără TVA
SKU:
21780
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Culoare | ROSU/ALBASTRU |
| Material | Plastic |
| Bax | 24 |
| Unitate măsură | BUC |
| Tip | CU LAMELA DE CAUCIUC |
| Tip produs | FARAS |
Fata masa hartie rola damasc 25m – Fata Masa Hartie Albă
Evaluat la 0 din 5
În stoc
52,80 lei Fără TVA
SKU:
22175
| Greutate | 5 kg |
|---|---|
| Culoare | ALBA |
| Dimensiuni | 120CM X 25M |
| Formă | DREPTUNGHIULARA |
| Material | hartie |
| Bax | 9 |
| Unitate măsură | ROL |
| Tip | ROLA |
Finish solutie clatire 800ml – Solutie Clatire Fara Parfum
Evaluat la 0 din 5
În stoc
18,38 lei Fără TVA
SKU:
23578
| Greutate | 0,8 kg |
|---|---|
| Formă | LICHIDA |
| Bax | . |
| Unitate măsură | BUC |
| Parfum | FARA PARFUM |
| Tip | AUTOMAT |
| Tip produs | SOLUTIE CLATIRE |
Finish tablete 90buc masina spalat vase – Tablete Detergent Vase Automat
Evaluat la 0 din 5
În stoc
80,85 lei Fără TVA
SKU:
28952
| Greutate | 1 kg |
|---|---|
| Formă | TABLETE |
| Bax | . |
| Unitate măsură | BUC |
| Nr. per pachet | 90 TABLETE |
| Tip | AUTOMAT |
| Tip produs | DETERGENT VASE |
Folie aluminiu 30-1000gr – Folie Aluminiu 1000 Grame
Evaluat la 0 din 5
În stoc
37,95 lei Fără TVA
SKU:
22525
Folie aluminiu 45-1350gr – Folie Aluminiu 1350 Grame
Evaluat la 0 din 5
În stoc
56,35 lei Fără TVA
SKU:
22684
Folie aluminiu Green 30cmx700gr – Folie Aluminiu 700 Grame
Evaluat la 0 din 5
În stoc
34,50 lei Fără TVA
SKU:
AT28203
Folie aluminiu Green 45cmx900gr – Folie Aluminiu 900 Grame
Evaluat la 0 din 5
În stoc
39,10 lei Fără TVA
SKU:
AT28206
Folie aluminiu groasa 12mc 30x100m – Folie Aluminiu Groasa 30m
Evaluat la 0 din 5
În stoc
48,30 lei Fără TVA
SKU:
22398